Bezprzewodowy gamingowy zestaw słuchawkowy klasy premium VOID RGB ELITE z dźwiękiem przestrzennym 7.1 — Carbon
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy CORSAIR VOID RGB ELITE ze specjalnie dostrojonymi 50-milimetrowymi neodymowymi przetwornikami audio, wygodnymi nausznikami z siatką z mikrofibry i pianką zapamiętującą kształt oraz łącznością bezprzewodową 2,4 GHz sprawi, że nic nie zakłóci akcji gry.
SKU: CA-9011201-NA-RF
- Przegląd
- Dane techniczne
- Pliki do pobrania
- Przewodniki
- Zawartość opakowania
JAKOŚĆ DŹWIĘKU
OSZAŁAMIAJĄCY DŹWIĘK
Najwyższej klasy, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe o wysokiej gęstości emitują dźwięk otaczający 7.1 o rozszerzonym zakresie częstotliwości 20–30 000 Hz, dlatego usłyszysz zarówno najlżejsze kroki, jak i najdonośniejsze wybuchy.
NAJWYŻSZEJ KLASY DŹWIĘK
KOMFORT
PEŁNY KOMFORT
Ten zestaw słuchawkowy został opracowany z myślą o komforcie podczas długich sesji gry, dlatego ma nauszniki z oddychającej siatki z mikrofibry oraz miękkiej pianki zapamiętującej kształt.
MATERIAŁ
ŁĄCZNOŚĆ
ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA 2,4 GHZ O NISKIM POZIOMIE OPÓŹNIEŃ
Graj swobodnie i bez przewodów w zakresie do 12 metrów, a energii akumulatora wystarczy nawet na 16 godzin.
CECHY I FUNKCJE
PRZYGOTUJ SIĘ DO BITWY
01
TRWAŁOŚĆ
Wytrzymała konstrukcja z aluminiowymi uchwytami nauszników wytrzyma całe lata grania.
02
REGULATORY GŁOŚNOŚCI I WYCISZENIA NA NAUSZNIKU
Umożliwiają korygowanie dźwięku na bieżąco bez odciągania uwagi od gry.
03
ZOPTYMALIZOWANY MIKROFON WSZECHKIERUNKOWY
Rejestruje głos z wyjątkową wyrazistością, a funkcja wyłączania mikrofonu po podniesieniu oraz wbudowany wskaźnik LED gwarantują, że słychać Cię tylko wtedy, gdy tego chcesz.
04
DYNAMICZNE PODŚWIETLENIE RGB
Podświetlenie RGB na obu nausznikach umożliwia wybór niemal nieograniczonej palety kolorów i efektów.
STEROWANIE PROGRAMOWE
KONTROLUJ SYTUACJĘ
Oprogramowanie CORSAIR iCUE zapewnia precyzyjną kontrolę nad zestawem słuchawkowym przy użyciu gotowych profili audio, niestandardowych ustawień korektora dźwięku, funkcji dźwięku otaczającego 7.1 oraz regulacji dźwięku z mikrofonu. <br/><br/> Podświetlenie RGB na obu nausznikach możesz dostosować przy użyciu niemal nieograniczonej palety kolorów i dynamicznych efektów. Możesz też je zsynchronizować z kompatybilnymi urządzeniami peryferyjnymi CORSAIR.
Dane techniczne
| Headphone Interface | USB WIRELESS RECEIVER |
|---|---|
| Headphone Battery Life | Up to 16 hours |
| iCUE Software | Yes |
| Headphone Drivers | 50mm |
| Headphone Type | Wireless |
| Impedance | 32k Ohms @ 1 kHz |
| Headphone Frequency Response | 20Hz - 20 kHz |
| Headphone Sensitivity | 107dB (+/-3dB) |
| Audio Compatibility | PC with USB port, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Internet connection (for CUE software download) |
| Headphone Wireless Range | Up to 40 feet (12m) |
| Battery Powered | Yes |
| Lighting | RGB |
|---|---|
| Detachable Microphone | No |
| Cable Length | N/A |
| Surround Sound | Yes |
| Microphone Sensitivity | -38dB (+/-3dB) |
| iCUE Software | Yes |
| Microphone Impedance | 2.0k Ohms |
| Microphone Frequency Response | 100Hz to 10kHz |
| Microphone Type | Unidirectional noise cancelling |
| Weight | 0.39kg |
| Memory Type | USB WIRELESS RECEIVER |
