Zestaw słuchawkowy dla graczy z technologią Spatial Audio klasy Premium HS80 RGB WIRELESS — karbonowy
Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS80 RGB WIRELESS łączy się przy użyciu hiperszybkiej technologii bezprzewodowej SLIPSTREAM WIRELESS i odtwarza przez specjalnie dostrojone, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe niezwykle szczegółowy i realistyczny dźwięk z Dolby Audio.
Current price: 224,99 CAD
WIĘCEJ OPCJI
Headset Protector Case
Current price: 27,99 CAD
Features
Produkt obsługujący iCUE
Oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala zmienić sprzęt w spójnie działający ekosystem, który zapewnia wciągającą grę i intuicyjną kontrolę.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKU: CA-9011235-NA
Current price: 224,99 CAD
- Przegląd
- Dane techniczne
- Pliki do pobrania
- Akcesoria | Części
- Przewodniki
- Zawartość opakowania
JAKOŚĆ DŹWIĘKU
USŁYSZYSZ KAŻDY DŹWIĘK
Specjalnie strojone 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio o wysokiej gęstości z rozszerzonym zakresem częstotliwości 20–40 000 Hz odtwarzają z niezwykłą szczegółowością każdy dźwięk: od delikatnego szeptu po huk eksplozji.
NEODYMOWE, 50-milimetrowe
PRZETWORNIKI AUDIO
24-BITY, 96kHz
DŹWIĘK PRZY POŁĄCZENIU PRZEWODOWYM PRZEZ USB
24-BITY, 48kHz
DŹWIĘK PRZY POŁĄCZENIU BEZPRZEWODOWYM
JAKOŚĆ WYKONANIA
ABSOLUTNY KOMFORT
Słuchawki mają nauszniki z miękkiej pianki zapamiętującej kształt i oddychającej tkaniny oraz nieuciskający regulowany pałąk.

Bezprzewodowe
STABILNE POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
Hiperszybka łączność bezprzewodowa SLIPSTREAM WIRELESS oferuje wysokiej jakości dźwięk o ekstremalnie niskim poziomie opóźnień, dlatego słyszysz każdy strzał, krok i krzyk na bieżąco.
CZYSTY DŹWIĘK
WSZECHKIERUNKOWY MIKROFON KLASY EMISYJNEJ
Zbiera głos z wyjątkową klarownością. Ma też funkcję wyłączania po podniesieniu i wskaźnik LED wyłączenia.
Wł. MIKROFONUWYCISZENIE
PROFIL FUNKCJI
KONTROLUJ SYTUACJĘ
01
REGULATORY GŁOŚNOŚCI I WYCISZENIA NA NAUSZNIKU
Umożliwiają regulowanie dźwięku na bieżąco bez odciągania uwagi od gry.
02
POMOC DOTYCZĄCA URZĄDZEŃ 3 W 1
Połącz maksymalnie trzy urządzenia bezprzewodowe SLIPSTREAM przy użyciu jednego odbiornika USB, aby zupełnie przestać martwić się kablami.
03
DYNAMICZNE PODŚWIETLENIE RGB
Dostosuj kolor, włącz efekty podświetlenia reagujące na dźwięk lub wybierz dowolną kombinację.
04
ZGODNOŚĆ Z TECHNOLOGIĄ ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ Z KONSOLĄ PS5/PS4
Łącz słuchawki z konsolą PS5/PS4 bezprzewodowo za pomocą dołączonego odbiornika USB.
HS80 RGB WIRELESS I iCUE
Oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia precyzyjne sterowanie zestawem słuchawkowym przy użyciu gotowych profili audio, niestandardowych ustawień korektora dźwięku, funkcji regulacji dźwięku z mikrofonu oraz personalizowanego podświetlenia RGB.
USTAWIENIA NIESTANDARDOWE
Dane techniczne
| Headphone Model | HS80 RGB WIRELESS |
|---|---|
| Headphone Interface | USB WIRELESS RECEIVER |
| Headphone Battery Life | Up to 20 hours |
| iCUE Software | Yes |
| Headphone Drivers | 50mm |
| Headphone Type | Wireless |
| Impedance | 32k Ohms @ 1 kHz |
| Headphone Frequency Response | 20Hz - 40 kHz |
| Headphone Sensitivity | 116dB (+/-3dB) |
| Audio Compatibility | PC;MAC;Playstation |
| Headphone Wireless Range | Up to 60ft |
| Battery Powered | YES |
| Color | GRAY |
| Audio | Dolby Atmos |
| Lighting | Yes |
|---|---|
| Platform | PC, Mac, PlayStation 4/5 |
| Model | HS80 RGB WIRELESS |
| Detachable Microphone | No |
| Cable Length | N/A |
| Surround Sound | Yes |
| Microphone Sensitivity | -40dB (+/-3dB) |
| iCUE Software | Yes |
| Microphone Impedance | 2.2k Ohms |
| Microphone Frequency Response | 100Hz to 10kHz |
| Microphone Type | Omni-directional |
| Weight | 0.368kg |
| Memory Type | USB WIRELESS RECEIVER |









