Monitor gamingowy CORSAIR XENEON 32QHD240
Features
Produkt obsługujący iCUE
Oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala zmienić sprzęt w spójnie działający ekosystem, który zapewnia wciągającą grę i intuicyjną kontrolę.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
- Przegląd
- Dane techniczne
- Pliki do pobrania
- Przewodniki
- Zawartość opakowania
Wybierz duży rozmiar
SZYBKOŚĆ
Zachwyć się płynnym obrazem odświeżanym z częstotliwością 240 Hz i niezwykle krótkim czasem reakcji MPRT na poziomie 1 ms, który pozwoli Ci bez przeszkód zagłębić się w wirtualny świat.
* Symulacja nagrania z gry w celu pokazania efektu.

MATRYCA FAST IPS QUANTUM DOT
Technologia Quantum Dot i matryca Fast IPS zastosowane w monitorze XENEON zapewniają 100% pokrycie palet barw sRGB i Adobe RGB oraz 98% pokrycie gamy DCI-P3. Dzięki temu obraz jest jeszcze żywszy, bardziej naturalny i zachwycająco realistyczny.
Rozmiar ma znaczenie
Technologia Quantum Dot filtruje światło podświetlenia LED przez miliony kryształów o różnym rozmiarze, co zwiększa precyzję odwzorowania barw i podnosi jakość obrazu.
MATRYCA FAST IPS QUANTUM DOT
Technologia Quantum Dot i matryca Fast IPS zastosowane w monitorze XENEON zapewniają 100% pokrycie palet barw sRGB i Adobe RGB oraz 98% pokrycie gamy DCI-P3. Dzięki temu obraz jest jeszcze żywszy, bardziej naturalny i zachwycająco realistyczny.

Rozmiar ma znaczenie
Technologia Quantum Dot filtruje światło podświetlenia LED przez miliony kryształów o różnym rozmiarze, co zwiększa precyzję odwzorowania barw i podnosi jakość obrazu.
WIĘCEJ NIŻ SUMA CZĘŚCI
Jeśli lubisz oglądać piękne widoki w jakości HDR, wykonujesz pracę, w której ważna jest precyzja odwzorowania kolorów lub grasz w dynamiczne gry, potrzebujesz monitora o odpowiednich parametrach. Model XENEON to nowoczesne urządzenie, które spełni wszystkie Twoje wymagania.

Solidne ustawienia monitora

Solidne ustawienia monitora
STEROWANIE PRZEZiCUE
a dzięki integracji z urządzeniem iCUE Nexus lub Stream Deck możesz nawet zmieniać źródło sygnału za pomocą przycisku.
A jeśli wolisz fizyczny sposób sterowania, możesz użyć przycisków znajdujących się z tyłu ekranu.

ZOBACZ PEŁNY OBRAZ
Ultracienka ramka monitora XENEON maksymalizuje pole widzenia w grach i sprawia, że jest to idealne urządzenie do tworzenia stanowisk wielomonitorowych.
ERGONOMIA W ZASIĘGU RĘKI
Ekran ma działającą szybko i płynnie funkcję regulacji wysokości w zakresie do 68 mm. Możliwość pochylenia w zakresie od -5° do 20° pozwala uzyskać idealną pozycję do oglądania.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO
Mocna i stylowa podstawka pewnie trzyma monitor w odpowiedniej pozycji na Twoim biurku.

PORZĄDEK W PRZEWODACH
Kanał na kable CORSAIR RapidRoute zawiera dwa regulowane na zacisk mocowania przewodów, które ułatwiają utrzymanie porządku na biurku.

ZŁĄCZA
Monitor wyposażono w dwa porty USB-C i HDMI 2.1, port DisplayPort 1.4 i zintegrowany koncentrator USB 3.1 z możliwością ładowania wyposażony w dwa dodatkowe porty USB Type-A i wyjście audio 3,5 mm, dzięki czemu masz wiele możliwości podłączania komputera i różnego rodzaju konsol.

Montaż
Urządzenie można zamontować na ścianie lub na ramieiu za pomocą standardowego uchwytu VESA 100 mm x 100 mm.


Gwarancja ZERO MARTWYCH PIKSELI
TRZYLETNIA GWARANCJA
TRZYLETNIA GWARANCJA I
GWARANCJA ZERO MARTWYCH PIKSELI
Jeśli w czasie obowiązywania gwarancji na monitorze pojawi się przynajmniej jeden jasny piksel lub przynajmniej sześć ciemnych subpikseli, CORSAIR wymieni go na nowy.
Dane techniczne
| Native Resolution | 2560x1440 (16:9) |
|---|---|
| HDR Certification | VESA DisplayHDR 600 |
| AC Adapter | 90W |
| Display Technology | IPS |
| Flicker Free | Yes |
| VESA Compatibility | 100mm x 100mm |
| Display Inputs | 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4, 1x Type-C DP Alt-Mode |
| Display Surface | Non-Glare |
| Viewing Angles | 178° (H) / 178° (V) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit RGB) |
| Static Contrast Ratio | 1000:1 |
| Peak Brightness | 400 nit (SDR) / 600 nit (HDR) |
|---|---|
| Color Gamut | 98% (DCI-P3), 100% (AdobeRGB), 100% (sRGB) |
| Response Time | 1ms MPRT, <5ms GtG |
| Adaptive Sync | AMD FreeSync Premium;NVIDIA G-Sync Compatible;Yes |
| Screen Size | 32” |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Max Resolution | 2560x1440 |
| Warranty | 3 Year |
| Adjustable Height | Yes, 110mm Range |
| Weight | 12kg |




















