CX Series™ CX650 — 650 Watt 80 PLUS® Bronze 인증 ATX PSU (UK)
CX Series 전원 공급 장치는 80 PLUS Bronze 효율을 저렴한 가격으로 제공하며, 블랙 케이블 피복과 커넥터, 온도 제어 120mm 팬을 갖추고 있습니다.
Current price: CHF 75.31 - Original price: CHF 75.31 - 할인: CHF 0.00
SKU: CP-9020122-UK
Current price: CHF 75.31 - Original price: CHF 75.31 - 할인: CHF 0.00
- 기술 사양
- 다운로드
- 가이드
- 포장 내용물
기술 사양
| EPS Connector | 1 |
|---|---|
| SATA Connector | 6 |
| Fan Bearing Technology | Rifle Bearing |
| Dimensions | 150mm x 86mm x 140mm |
| Modular | No |
| PSU Compatibility | ATX12V v2.4 and EPS12V 2.92 standards |
| Cable Type | Sleeved |
| PCIe Connector | 2 |
| Zero RPM Mode | No |
| PSU Form Factor | ATX |
| Single Multiple 12V Rail Toggl | No |
|---|---|
| Multi GPU Ready | No |
| Fan Size MM | 140mm |
| Continuous Power W | 650 Watts |
| ATX Connector | 1 |
| ATX12V Version | v2.4 |
| MTBF Hours | 100,000 hours |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Warranty | 5 Years |
| Weight | 2.4kg |