null
Air Series™ AF120 LED (2018) Blue 120mm Fan Triple Pack (Refurbished)
CORSAIR AF120 LED cooling fans combine bright LED lighting, strong static pressure, low noise, and high airflow to deliver great cooling performance anywhere in your PC.
SKU: CO-9050084-WW-RF
- 개요
- 기술 사양
- 다운로드
- 가이드
- 포장 내용물
기술 사양
| Weight | 0.565kg |
|---|---|
| Fan Airflow | 52 CFM |
| Fan Model | AF Series |
| Flow Type | STATIC PRESSURE |
| LINK Compatibility | None |
| Fan Static Pressure | 1.45 mm-H2O |
| Speed | 1400 +/- 10% RPM |
| Sound Level | 26 dBA |
| PWM Control | No |
|---|---|
| Power Draw | 0.30 A |
| Package Quantity | 3 |
| Operating Voltage | 7V - 12V |
| LED Color | BLUE |
| Fan Size | 120mm x 25mm |
| Bearing Type | Hydraulic |
| Fan Warranty | 2 Year |