Układ chłodzenia procesora cieczą z wyświetlaczem LCD iCUE H150i ELITE
CORSAIR iCUE H150i ELITE to układ chłodzenia procesora cieczą z wyświetlaczem LCD, który zapewnia skuteczne i dostosowywane chłodzenie procesora przy użyciu personalizowanego ekranu LCD i trzech najnowocześniejszych wentylatorów PWM CORSAIR ML120 RGB ELITE.
Wymiary radiatora
Features
Produkt obsługujący iCUE
Oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala zmienić sprzęt w spójnie działający ekosystem, który zapewnia wciągającą grę i intuicyjną kontrolę.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKU: CW-9060062-WW
- Przegląd
- Dane techniczne
- Pliki do pobrania
- Przewodniki
SPERSONALIZOWANY PANEL LCD
Prześlij własne animowane GIF-y i zdjęcia lub wybierz jeden spośród wielu gotowych ekranów i profili podświetlenia, aby stworzyć niezwykłe efekty świetlne za pomocą opcji personalizacji.
PODGLĄD EKRANU
PROFILE PODŚWIETLENIA
JASNY WYŚWIETLACZ LCD IPS
Na niestandardowym wyświetlaczu LCD IPS o przekątnej 2,1" z rozdzielczością 480 x 480 i ultrajasnym podświetleniem 600 cd/m² możesz prezentować ulubione animowane GIF–y, najśmieszniejsze memy, logotyp swojego ulubionego zespołu lub dowolne inne obrazy.
WYSOKOWYDAJNA GŁOWICA POMPKI Z PIERŚCIENIEM DIOD LED RGB
Nie trać wydajności z powodu ciepła. Potężna, ale cicha głowica pompy pozwala wycisnąć z kompatybilnego procesora każdy megaherc.
NEXT GENeration Fans to Elevate Your CPU Cooling
All-new CORSAIR ML RGB ELITE magnetic levitation fans with eight RGB LEDs per fan and AirGuide technology channel airflow for extreme CPU cooling performance.
TRYB ZERO RPM
Profile chłodzenia Zero RPM w oprogramowaniu CORSAIR iCUE umożliwiają całkowite zatrzymywanie wentylatorów w niskiej temperaturze, co eliminuje generowany przez nie szum.
MIEDZIANA PŁYTKA CHŁODZĄCA O KONSTRUKCJI SPLIT-FLOW
Płytka chłodząca o optymalnej konstrukcji i 128 gęsto upakowanych mikrożeberek na cal zapewniają sprawne chłodzenie przy każdym obciążeniu.
LGA 1700 READY
Each ELITE LCD cooler comes complete with all the mounting hardware you need for modern platforms, including AMD AM5, AM4 and Intel LGA 1200 and LGA 1700, and installs in just minutes.
| SOCKET COMPATIBILITY | ||
|---|---|---|
| AM5, AM4, sTRX4/sTR4 | ||
| LGA 1700, 1200, 115x, 2066, 2011 | ||

FIVE YEAR WARRANTY
Dane techniczne
| Product Length | 397 |
|---|---|
| Product Width | 119.6 |
| Product Height | 119.6 |
| Cooling Warranty | 5 Year |
| AMD Processors Supported | Ryzen Threadripper, Ryzen, Phenom II, Athlon II, FX, A-Series, Opteron, Sempron, Athlon 64 |
| Intel Processors Supported | Core i9, i7, i5, i3, Pentium, Celeron |
| Fan Control Method | Digital |
| Tubing Material | Black Sleeved Low-Permeation Rubber |
| Tubing Length | 380mm |
| Coldplate Dimensions | 56x56mm |
| Noise Level | 10 – 30.4 dBA |
|---|---|
| Radiator Size | 360mm |
| Cooling Socket Support | Intel 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 1366, 2011, 2066 | AMD AM5, AM4, sTRX4, sTR4 |
| Fan Dimensions | 120mm x 25mm |
| Number of Fans | 3 |
| Radiator Material | Aluminum |
| Weight | 2.61kg |
| Fan Airflow | 14.86 – 58.10 CFM |
| Fan Model | ML ELITE Series |




