Zestaw pamięci DRAM DDR5 5600MT/s CL40 WS DDR5 ECC RDIMM 256 GB (8 x 32 GB)
Ta pamięć charakteryzuje się wydajnością przewyższającą wymogi specyfikacji JEDEC oraz jest zoptymalizowana pod kątem procesorów Intel i AMD wykorzystywanych do uruchamiania wymagających aplikacji.
CAS Latency
CL32
Zapas wyczerpanyCL40
Zapas wyczerpanyMemory Size
Zestaw 128 GB (8 x 16 GB)
Zapas wyczerpanyZestaw 256 GB (8 x 32 GB)
Zapas wyczerpanyZestaw 128 GB (4 x 32 GB)
Zapas wyczerpanyZestaw 64 GB (4 x 16 GB)
Zapas wyczerpanyMemory Tested Speed (Up To)
5600 MT/s
Zapas wyczerpany6000 MT/s
Zapas wyczerpany6400 MT/s
Zapas wyczerpanyFeatures
Produkt obsługujący iCUE
Oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala zmienić sprzęt w spójnie działający ekosystem, który zapewnia wciągającą grę i intuicyjną kontrolę.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zastrzeżenie dotyczące szybkości testowanej pamięci
* Wymaga przetaktowania/zmiany ustawień BIOS-u komputera. Maksymalna szybkość i wydajność zależą od podzespołów systemu, w tym płyty głównej i procesora.
SKU: CMA256GX5M8B5600Z40
- Przegląd
- Dane techniczne
- Pliki do pobrania
- Przewodniki
- Zawartość opakowania
IDEALNE DO STACJI ROBOCZYCH
Wysokowydajna, niezawodna pamięć DDR5 przeznaczona do najbardziej ambitnych zastosowań.
ZGODNE Z TECHNOLOGIĄ INTEL XMP 3.0
Wykonuj zadania szybciej dzięki wysokiej częstotliwości i krótkim czasom reakcji pamięci DDR5 z rejestrem i technologią ECC.
Łatwo ustaw swoją pamięć na maksymalną prędkość znamionową i wydajność za pomocą prostej opcji w BIOS-ie.
Łatwo ustaw swoją pamięć na maksymalną prędkość znamionową i wydajność za pomocą prostej opcji w BIOS-ie.
ZGODNOŚĆ Z AMD EXPO
Obsługa technologii AMD EXPO pozwala osiągnąć maksymalną wydajność przy minimalnym wysiłku.
RYGORYSTYCZNIE PRZETESTOWANE
Starannie wybrane i skontrolowane moduły zapewniają niezawodne uzyskiwanie niezbędnej wydajności.
MAKSYMALIZACJA ZAINSTALOWANEJ PAMIĘCI
Maksymalnie wykorzystaj swoją stację roboczą dzięki zestawom pamięci o pojemności od 64 GB aż do 256 GB.
SZEROKA KOMPATYBILNOŚĆ
Zoptymalizowana pod kątem najnowszych procesorów i płyt głównych do stacji roboczych AMD i Intel
Dane techniczne
| Memory Size | 256GB (8 x 32GB) |
|---|---|
| Tested Latency | 40-40-40-77 |
| Tested Speed (Up To) | 5600 |
| Tested Voltage | 1.25V |
| SPD Voltage | 1.1V |
| Speed Rating | PC5-44800 (DDR5-5600) |
| SPD Speed | 4800MHz |
| SPD Latency | 40-40-40-77 |
| Performance Profile | AMD EXPO & Intel XMP |
| Memory Series | WS DDR5 RDIMM |
|---|---|
| Package Memory Pin | 288 |
| Weight | 0.308kg |
| Fan Included | No |
| Memory Compatibility | AMD TRX50, AMD WRX90, Intel W790 |
| Memory Detail Compatibility | ASUS Pro WS WRX90E-SAGE SE, ASUS Pro WS TRX50-SAGE WIFI, Gigabyte TRX50 AERO D |
| Memory Type | DDR5 |
| Power Draw | Overclock PMIC |