CO TO JEST iCUE LINK? Odmień sposób budowania własnego komputera dzięki przełomowej technologii pojedynczego kabla, która automatycznie wykrywa i konfiguruje wentylatory, układ chłodzenia procesora oraz inne elementy wewnętrzne. Zredukuj plątaninę kabli dzięki sieci inteligentnych, połączonych ze sobą elementów. W ekosystemie iCUE LINK jedno złącze służy do łączenia wszystkich urządzeń iCUE LINK. Każdy element łączy się bezpośrednio z kolejnym, tworząc łańcuch urządzeń. * Zestawy rozszerzające iCUE LINK QX RGB wymagają do działania koncentratora systemowego iCUE LINK (do nabycia osobno) lub przewodu iCUE LINK (do nabycia osobno).
BUDUJ LEPIEJ. BUDUJ INTELIGENTNIEJ.
PROSTY SPOSÓB NA ZŁOŻENIE KOMPUTERA
POŁĄCZ SWOJE KOMPONENTY
ZINTEGRUJ SWÓJ SPRZĘT

Zestaw rozszerzający wentylatora PWM 140 mm iCUE LINK QX140 RGB – biały (seria Revival)
Dodaj zestaw rozszerzający PWM 140 mm CORSAIR iCUE LINK QX140 RGB do swojego systemu, aby zwiększyć ilość podświetlenia dzięki czterem osobnym strefom. Wymagany koncentrator systemowy iCUE LINK i kable (sprzedawane osobno).
- 90-dniowa gwarancja
- Akcesoria inne niż niezbędne nie są dołączone
CHF22,14Current price: 22,14 CHF
Features
Seria Revival
Odnawiamy inaczej — dla lepszej planety.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKU: CO-9051007-WW-RV
CHF22,14Current price: 22,14 CHF
- Przegląd
- Dane techniczne
- Dane techniczne
- Pliki do pobrania
- Przewodniki
- Przewodniki
TRYB ZERO RPM
Technologia PWM umożliwia precyzyjne ustawianie szybkości wentylatorów, dzięki czemu obracają się tylko z wymaganą prędkością i generują mniej hałasu. Obsługa trybu Zero RPM umożliwia ich całkowite wyłączanie przy niskim obciążeniu.
Dane techniczne
| Fan Airflow | 12.1 – 82.5 CFM |
|---|---|
| Fan Model | QX SERIES |
| Flow Type | STATIC PRESSURE |
| LINK Compatibility | RGB |
| Fan Static Pressure | 0.19 – 3.5 mm-H2O |
| Speed | 400 - 2000 RPM |
| Sound Level | 10 - 37 dBA |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Power Draw | 1.02A |
| Package Quantity | 1 |
| LED Color | RGB |
| Fan Size | 140mm x 25mm |
| Bearing Type | Magnetic Dome |
Dane techniczne
| Fan Airflow | 12.1 – 82.5 CFM |
|---|---|
| Fan Model | QX SERIES |
| Flow Type | STATIC PRESSURE |
| LINK Compatibility | RGB |
| Fan Static Pressure | 0.19 – 3.5 mm-H2O |
| Speed | 400 - 2000 RPM |
| Sound Level | 10 - 37 dBA |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Power Draw | 1.02A |
| Package Quantity | 1 |
| LED Color | RGB |
| Fan Size | 140mm x 25mm |
| Bearing Type | Magnetic Dome |
