null
Air Series™ AF120 LED (2018) Blue 120mm Fan Triple Pack (Refurbished)
CORSAIR AF120 LED cooling fans combine bright LED lighting, strong static pressure, low noise, and high airflow to deliver great cooling performance anywhere in your PC.
SKU: CO-9050084-WW-RF
- Обзор
- Технические характеристики
- Загрузки
- Гиды
- Комплект поставки
Технические характеристики
| Weight | 0.565kg |
|---|---|
| Fan Airflow | 52 CFM |
| Fan Model | AF Series |
| Flow Type | STATIC PRESSURE |
| LINK Compatibility | None |
| Fan Static Pressure | 1.45 mm-H2O |
| Speed | 1400 +/- 10% RPM |
| Sound Level | 26 dBA |
| PWM Control | No |
|---|---|
| Power Draw | 0.30 A |
| Package Quantity | 3 |
| Operating Voltage | 7V - 12V |
| LED Color | BLUE |
| Fan Size | 120mm x 25mm |
| Bearing Type | Hydraulic |
| Fan Warranty | 2 Year |