TVÅ ÅRS GARANTI
SUPPORT I VÄRLDSKLASS
Vår prisbelönta kundtjänst ser till att du alltid kan använda våra produkter utan problem.
LJUDKVALITET
BEKVÄMT
KONNEKTIVITET
PROGRAMMERBAR
Vår prisbelönta kundtjänst ser till att du alltid kan använda våra produkter utan problem.
| Headphone Model | VOID ELITE WIRELESS |
|---|---|
| Headphone Interface | USB WIRELESS RECEIVER |
| Headphone Battery Life | Up to 16 hours |
| Headphone Drivers | 50mm |
| Headphone Type | Wireless |
| Impedance | 32k Ohms @ 1 kHz |
| Headphone Frequency Response | 20Hz - 30 kHz |
| Headphone Sensitivity | 116dB (+/-3dB) |
| Audio Compatibility | PC, Mac, PS5, PS4 |
| Headphone Wireless Range | Up to 40ft |
| Color | WHITE |
| Audio | 7.1 Surround |
|---|---|
| Platform | PC, Mac, PlayStation 4/5 |
| Detachable Microphone | No |
| Cable Length | N/A |
| Surround Sound | Yes |
| Microphone Sensitivity | -42dB (+/-3dB) |
| iCUE Software | Yes |
| Microphone Impedance | 2.0k Ohms |
| Microphone Frequency Response | 100Hz to 10kHz |
| Microphone Type | Omni-directional |
| Weight | 0.39 |
| Headphone Model | VOID ELITE WIRELESS |
|---|---|
| Headphone Interface | USB WIRELESS RECEIVER |
| Headphone Battery Life | Up to 16 hours |
| Headphone Drivers | 50mm |
| Headphone Type | Wireless |
| Impedance | 32k Ohms @ 1 kHz |
| Headphone Frequency Response | 20Hz - 30 kHz |
| Headphone Sensitivity | 116dB (+/-3dB) |
| Audio Compatibility | PC, Mac, PS5, PS4 |
| Headphone Wireless Range | Up to 40ft |
| Color | WHITE |
| Audio | 7.1 Surround |
|---|---|
| Platform | PC, Mac, PlayStation 4/5 |
| Detachable Microphone | No |
| Cable Length | N/A |
| Surround Sound | Yes |
| Microphone Sensitivity | -42dB (+/-3dB) |
| iCUE Software | Yes |
| Microphone Impedance | 2.0k Ohms |
| Microphone Frequency Response | 100Hz to 10kHz |
| Microphone Type | Omni-directional |
| Weight | 0.39 |