ZBUDUJ COŚ PIĘKNEGO

OBEJRZYJ WIDEO

POCHWAL SIĘ SPRZĘTEM
W OBUDOWACH RGB Z SERII CRYSTAL

Obudowy z SERII CRYSTAL 460X i 570X RGB są pokryte pięknym hartowanym szkłem, spod którego widać imponujący sprzęt i podświetlenie komputera. Każda obudowa zawiera trzy wentylatory SP120RGB (na ilustracji HD120 RGB), dzięki czemu można dobrać kolor do dowolnych elementów komputera.

CRYSTAL 570X   CRYSTAL 460X

OBRÓĆ

TWÓJ KOMPUTER. TWOJE KOLORY.
W OBUDOWACH RGB Z SERII CRYSTAL

Wentylatory HD120 RGB mają dwanaście indywidualnie sterowanych diod RGB LED, co umożliwia ustawianie różnych kolorów i animowanych trybów podświetlenia. Dzięki temu jednym naciśnięciem przycisku możesz uzyskać minimalistyczny czarno-biały bądź agresywny czerwono-biały schemat kolorystyczny.
WENTYLATORY HD120

EFEKTOWNE PODŚWIETLENIE RGB, OSZAŁAMIAJĄCE SZYBKOŚCI.

Podświetl serce komputera we własnym stylu dzięki sterowanym programowo modułom pamięci DDR4 VENGEANCE RGB. Pamięci VENGEANCE RGB różnią się gęstością i szybkością, ale wszystkie należą do naszych najbardziej imponujących wizualnie modułów, można nimi całkowicie sterować przy użyciu oprogramowania CORSAIR LINK i doskonale nadają się do przetaktowywania.
VENGEANCE RGB

DOBIERZ AKCESORIA DO SWOJEGO KOMPUTERA

Co sprawia, że komputer jest Twój? W konstruowaniu komputerów liczy się możliwość ich dostosowywania do indywidualnych potrzeb i stylu, a firma CORSAIR oferuje pełny zestaw akcesoriów, takich jak paski LIGHTING NODE PRO z diodami RGB LED sterowanymi indywidualnie za pośrednictwem oprogramowania CORSAIR LINK™ czy kable typu 4 w indywidualnych osłonach współdziałające z naszymi w pełni modułowymi zasilaczami — tak, nawet przewody mogą pasować do części!

Efektowny wygląd to jednak nie wszystko! Te wentylatory pompują też mnóstwo powietrza, a dzięki funkcji PWM mogą być tak ciche — lub wydajne — jak chcesz.
KUP AKCESORIA

PIĘKNO WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ.

Wiesz już, że nasze części komputerowe należą do najpiękniejszych, ale warto też pamiętać o naszych nagradzanych, imponujących urządzeniach peryferyjnych dla graczy. Za pomocą najlepszego w tej klasie oprogramowania CUE 2 możesz sterować podświetleniem, makrami i profilami zarówno klawiatury mechanicznej K95 PLATINUM RGB, jak i myszy dla graczy SCIMITAR PRO RGB z funkcją sprzętowego uruchamiania makr, wyczynowej podkładki pod mysz MM800 czy zestawu słuchawkowego dla graczy VOID Wireless RGB, a także komputera.