Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier HS80 MAX Premium do konsoli Xbox z dźwiękiem przestrzennym
Popraw jakość dźwięku na konsoli Xbox, komputerze PC i nie tylko dzięki wygodnemu, wszechstronnemu, bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu HS80 MAX z trójwymiarowym dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos i dwukanałową łącznością bezprzewodową.
Current price: 689,99 zł
WIĘCEJ OPCJI
MM350 PRO Premium Spill-Proof Cloth Gaming Mouse Pad – Extended XL, Black
Current price: 179,99 zł
SCIMITAR ELITE WIRELESS SE MMO Gaming Mouse – Gun Metal
Current price: 429,99 zł - Original price: 649,99 zł - Rabat: 220,00 zł
Oszczędź220,00 zł
SABRE v2 PRO ULTRALIGHT WIRELESS Gaming Mouse
Current price: 339,99 zł - Original price: 479,99 zł - Rabat: 140,00 zł
Oszczędź140,00 zł
Features
Produkt obsługujący iCUE
Oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala zmienić sprzęt w spójnie działający ekosystem, który zapewnia wciągającą grę i intuicyjną kontrolę.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKU: CA-9011387-WW
Current price: 689,99 zł
- Przegląd
- Dane techniczne
- Pliki do pobrania
- Przewodniki
- Zawartość opakowania
ZESTAW SŁUCHAWKOWY DO GIER HS80 MAX DO KONSOLI XBOX
ODBLOKOWANY DŹWIĘK W DAWNYM STYLU



PEŁNA IMERSJA. NIEPRZERWANA ŁĄCZNOŚĆ.
Dzięki jednoczesnej łączności bezprzewodowej 2,4 GHz i Bluetooth możesz cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem podczas grania i rozmów.


KAŻDE URZĄDZENIE, JEDEN ZESTAW SŁUCHAWKOWY.
Dzięki zgodności z różnymi platformami, takimi jak Xbox, PC, Mac, PlayStation, urządzenia mobilne itp., usłyszysz dźwięk wszędzie.
XBOX
PC
PLAYSTATION
MOBILE & TABLET



KONTROLA DŹWIĘKU GOTOWA NA XBOXA
Możesz bezpośrednio z poziomu zestawu słuchawkowego HS80 MAX sterować dźwiękiem w grze i komunikacją z zespołem, korzystając z intuicyjnych elementów sterujących na nausznikach i cieszyć się idealnie dostrojonym doświadczeniem na konsoli Xbox.
Krystalicznie czysty dźwięk, możliwość grania przez cały dzień
Elitarny dźwięk gamingowy
POZNAJ CORSAIR HS80 MAX WIRELESS
JEDNOCZESNA ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA 2,4 GHZ I BLUETOOTH
Dane techniczne
| Headphone Interface | USB WIRELESS RECEIVER |
|---|---|
| Headphone Battery Life | Up to: 24 hours (with RGB), 65 hours (w/o RGB), 130 hours (Bluetooth) |
| iCUE Software | Yes |
| Headphone Drivers | 50mm |
| Headphone Type | Wireless |
| Impedance | 32k Ohms @ 1 kHz |
| Headphone Frequency Response | 20Hz - 20kHz |
| Headphone Sensitivity | 119dB (+/-3dB) |
| Audio Compatibility | PC;Mac;PS5;PS4 |
| Headphone Wireless Range | Up to 50ft |
| Battery Powered | YES |
| Color | STEEL GRAY 7540C |
| Audio | Dolby Atmos |
|---|---|
| Platform | PC, PS4/5, Xbox 1 / X | S, Mbl |
| Detachable Microphone | No |
| Cable Length | N/A |
| Surround Sound | Yes |
| Microphone Sensitivity | -38 dB (+/-3dB) |
| iCUE Software | Yes |
| Microphone Impedance | 2.2k Ohms |
| Microphone Frequency Response | 100Hz to 10kHz |
| Microphone Type | Omni-directional |
| Weight | 0.36kg |
| Memory Type | USB WIRELESS RECEIVER |

