Zestaw pamięci VENGEANCE RGB 32 GB (2x16 GB) DDR5 DRAM 5600 MHz C36 — biały
Pamięć CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 wyróżnia się wydajnością klasy DDR5, wyższą częstotliwością taktowania oraz większymi pojemnościami zoptymalizowanymi pod kątem płyt głównych do procesorów Intel. Jednocześnie rozświetla komputer dynamicznym podświetleniem RGB z dziesięcioma indywidualnie adresowanymi strefami.
Memory Color
Memory Tested Speed (Up To)
Features
Produkt obsługujący iCUE
Oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala zmienić sprzęt w spójnie działający ekosystem, który zapewnia wciągającą grę i intuicyjną kontrolę.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zastrzeżenie dotyczące szybkości testowanej pamięci
* Wymaga przetaktowania/zmiany ustawień BIOS-u komputera. Maksymalna szybkość i wydajność zależą od podzespołów systemu, w tym płyty głównej i procesora.
SKU: CMH32GX5M2B5600C36W
- Dane techniczne
- Pliki do pobrania
- Przewodniki
- Przewodniki
- Zawartość opakowania
Dane techniczne
| Memory Size | 32GB (2 x 16GB) |
|---|---|
| Tested Latency | 36-36-36-76 |
| Tested Speed | 5600 MT/s |
| Tested Voltage | 1.25V |
| SPD Voltage | 1.1V |
| Speed Rating | PC5-44800 (DDR5-5600) |
| SPD Speed | 4800MHz |
| SPD Latency | 40-40-40-77 |
| Performance Profile | Intel XMP |
| Package Memory Format | UDIMM |
| Memory Series | VENGEANCE RGB DDR5 |
| LED Lighting | RGB |
|---|---|
| Weight | 0.15kg |
| Heat Spreader | Aluminum |
| Fan Included | No |
| Memory Color | WHITE |
| Memory Compatibility | Intel 600 Series, Intel 700 Series, Intel 800 Series |
| Memory Detail Compatibility | Intel 600 Series, Intel 700 Series, Intel 800 Series |
| Memory Type | DDR5 |
| Power Draw | Overclock PMIC |






