Obudowa komputera z dwiema komorami Micro ATX iCUE LINK 2500X RGB — czarna
Obudowa komputera Mid-Tower z dwiema komorami CORSAIR iCUE LINK 2500X RGB umożliwia budowę schludnego komputera SFF, którego wnętrze z dwoma instalowanymi fabrycznie wentylatorami RX120 RGB można podziwiać przez dwa panele ze szkła hartowanego.
- Dwie komory nadają uporządkowany wygląd
- W komplecie zestaw wentylatorów iCUE LINK (2 wentylatory RX RGB i koncentrator systemowy)
- Zgodność z płytami głównymi z odwróconym złączem, w tym ASUS BTF, MSI PROJECT ZERO i GIGABYTE PROJECT STEALTH
- Mnóstwo opcji personalizacji
- Efektowne panele szklane
zł979,00Current price: 979,00 zł
WIĘCEJ OPCJI
Features
Produkt obsługujący iCUE
Oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala zmienić sprzęt w spójnie działający ekosystem, który zapewnia wciągającą grę i intuicyjną kontrolę.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
AWARDS
SKU: CC-9011267-WW
zł979,00Current price: 979,00 zł
- Przegląd
- Dane techniczne
- Pliki do pobrania
- Akcesoria | Części
- Przewodniki
TWÓJ ZESTAW W NAJESTETYCZNIEJSZYM WYDANIU
MAŁY ZESTAW, MNÓSTWO MIEJSCA
Obudowy z serii 2500 pomieszczą potężny zestaw, zajmując zadziwiająco mało miejsca. W komorze głównej zbuduj elegancko uporządkowany i skutecznie chłodzony zestaw komputerowy, a w drugiej komorze schowaj kable, napędy pamięci masowej i zasilacz.
LATA ŚWIETLNE DO PRZODU
ZAWIERA WENTYLATORY iCUE LINK RX RGB
Dzięki dodanemu w komplecie koncentratorowi systemowemu iCUE LINK i dwóm wentylatorom RX RGB ta obudowa jest fantastycznym fundamentem do budowy komputera z wykorzystaniem przełomowego ekosystemu. iCUE LINK eliminuje plątaninę kabli, zmieniając zestaw komputerowy w pokaz elegancji.
Wentylatory z serii RX to szczytowe osiągnięcie inżynierii. Mają łożyska z magnetyczną kopułą CORSAIR, technologię AirGuide i łopatki specjalnie zoptymalizowane tak, aby zapewniały niezrównaną efektywność chłodzenia zarówno radiatora, jak i obudowy.
Wentylatory z serii RX to szczytowe osiągnięcie inżynierii. Mają łożyska z magnetyczną kopułą CORSAIR, technologię AirGuide i łopatki specjalnie zoptymalizowane tak, aby zapewniały niezrównaną efektywność chłodzenia zarówno radiatora, jak i obudowy.
SCHOWAJ WSZYSTKIE KABLE
IDEALNY WIDOK
Wykorzystaj zgodność z płytami z odwróconymi złączami (ASUS BTF, MSI PROJECT ZERO, GIGABYTE PROJECT STEALTH) oraz technologię iCUE LINK i wygraj wojnę z kablami już na zawsze.
TEMPERATURA POD KONTROLĄ
PRZEPŁYW POWIETRZA BEZ KOMPROMISÓW
2500X jest cool nie tylko z wyglądu. Mocowania wentylatorów i radiatorów w całym wnętrzu zapewniają wystarczający przepływ powietrza dla każdego zestawu wysokiej klasy.
WIELE MOŻLIWOŚCI CHŁODZENIA
Zbuduj odpowiedni do swoich potrzeb system chłodzenia dzięki miejscu na 9 wentylatorów 120 mm lub 6 wentylatorów 140 mm oraz różnorodnym opcjom montażu radiatora o maksymalnym rozmiarze 240 mm z boku oraz do 360 mm na górze i na dole.
2500X ma pod dostatkiem miejsca, by pomieścić i chłodzić Twój najambitniejszy zestaw komputerowy.
DWULETNIA GWARANCJA
POMOC TECHNICZNA ŚWIATOWEJ KLASY
Nasza wielokrotnie nagradzana obsługa umożliwia beztroskie korzystanie z zakupionego sprzętu.
Dane techniczne
| Case Supported | Mini-ITX, Micro-ATX |
|---|---|
| Case Height | 376 |
| Case Length | 469 |
| Case Width | 304 |
| Material | Steel, Tempered Glass, Plastic |
| Motherboard Support | Mini-ITX, Micro-ATX |
| Color | BLACK |
| Case Size | Mid-Tower |
| Radiator Compatibility | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |
| Case Window | Tempered Glass |
| Compatible Liquid Coolers | H60, H100i, H115i, H150i (All Series) |
| Case Warranty | 2 Year |
| Internal 3.5" Drive Bays | 2 |
| Internal 2.5" Drive Bays | 2 |
| Maximum CPU Cooler Height | 180mm |
| Maximum PSU Length | 225mm |
| Case Front IO | (1x) USB 3.2 Gen 2 Type-C, (2x) USB 3.2 Gen 1 Type-A, (1x) Audio in/out |
| Maximum GPU Length | 400mm |
| Weight | 13.91kg |
| Case Expansion Slots | 4 horizontal (4 vertical with accessory) |
| Case Power Supply | ATX |
| Radiator Support - Top | 360mm, 280mm, 240mm |
|---|---|
| Radiator Support - Front | None (Glass Panel) |
| Radiator Support - Bottom | 360mm, 280mm, 240mm |
| Radiator Support - Side | 240mm |
| Radiator Support - Rear | 120mm |
| Fan Support - Top | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Fan Support - Front | None (Glass Panel) |
| Fan Support - Bottom | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Fan Support - Side | 2x 120mm |
| Fan Support - Rear | 1x 120mm |
| Front IO Motherboard Connections | 1x HD Audio; 1x USB 3.2 Gen1; 1x USB-3.2 Gen2 Type-E; 1x F_PANEL |
| Reverse Connector Motherboard Support | Yes |
| Included Fans | iCUE LINK RX Series |
| Dust Filtration | Yes |
| Cable Routing Space | 106mm |
| RapidRoute Included | Compatible (Sold Separately) |
| Power Supply Shroud Dimensions | N/A |
| Left Side Panel | Tempered Glass |
| Right Side Panel | Mesh |
| Vertical Mount Support | Supported (Vertical Mount Kit Sold Separately) |








