Obudowa komputera z dwiema komorami Micro ATX 2500X — czarna / aluminiowa obsydianowa
Obudowa komputera z dwiema komorami CORSAIR 2500X Micro ATX ma fabrycznie dodane panele Elite, dzięki którym możesz rozpocząć składanie w dobrym stylu, a także panele w całości z siatki zapewniające znakomity przepływ powietrza i dwie komory, które umożliwiają złożenie uporządkowanego i imponującego zestawu.
- Dwie komory nadają uporządkowany wygląd
- Mnóstwo opcji personalizacji
- Zgodność z płytami głównymi z odwróconym złączem, w tym ASUS BTF, MSI PROJECT ZERO i GIGABYTE PROJECT STEALTH
- Wiele możliwości chłodzenia
zł899,00Current price: 899,00 zł
Cases Color
WIĘCEJ OPCJI
iCUE LINK RX120 RGB 120mm PWM Fan Triple Starter Kit
zł319,99Current price: 319,99 złzł429,00Original price: 429,00 zł
Oszczędź109,01 zł
iCUE LINK TITAN 240 RX LCD Liquid CPU Cooler
zł1139,00Current price: 1139,00 zł
SF Series SF850 Fully Modular 80 PLUS Platinum SFX Power Supply (EU)
zł819,00Current price: 819,00 zł
AWARDS
SKU: CC-9011287-WW
zł899,00Current price: 899,00 zł
- Przegląd
- Dane techniczne
- Pliki do pobrania
- Przewodniki
TWÓJ ZESTAW W NAJESTETYCZNIEJSZYM WYDANIU
MAŁY ZESTAW, MNÓSTWO MIEJSCA
Obudowy z serii 2500 pomieszczą potężny zestaw, zajmując zadziwiająco mało miejsca. W komorze głównej zbuduj elegancko uporządkowany i skutecznie chłodzony zestaw komputerowy, a w drugiej komorze schowaj kable, napędy pamięci masowej i zasilacz.
SCHOWAJ WSZYSTKIE KABLE
IDEALNY WIDOK
Wykorzystaj zgodność z płytami z odwróconymi złączami (ASUS BTF, MSI PROJECT ZERO, GIGABYTE PROJECT STEALTH) oraz technologię iCUE LINK i wygraj wojnę z kablami już na zawsze.
TEMPERATURA POD KONTROLĄ
PRZEPŁYW POWIETRZA BEZ KOMPROMISÓW
2500X jest cool nie tylko z wyglądu. Mocowania wentylatorów i radiatorów w całym wnętrzu zapewniają wystarczający przepływ powietrza dla każdego zestawu wysokiej klasy.
WIELE MOŻLIWOŚCI CHŁODZENIA
Zbuduj odpowiedni do swoich potrzeb system chłodzenia dzięki miejscu na 9 wentylatorów 120 mm lub 6 wentylatorów 140 mm oraz różnorodnym opcjom montażu radiatora o maksymalnym rozmiarze 240 mm z boku oraz do 360 mm na górze i na dole.
2500X ma pod dostatkiem miejsca, by pomieścić i chłodzić Twój najambitniejszy zestaw komputerowy.
DWULETNIA GWARANCJA
POMOC TECHNICZNA ŚWIATOWEJ KLASY
Nasza wielokrotnie nagradzana obsługa umożliwia beztroskie korzystanie z zakupionego sprzętu.
Dane techniczne
| Case Supported | Mini-ITX | MicroATX |
|---|---|
| Case Height | 376mm |
| Case Length | 469mm |
| Case Width | 304mm |
| Motherboard Support | Mini-ITX, Micro-ATX |
| Color | BLACK |
| Case Size | Mid-Tower |
| Radiator Compatibility | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |
| Case Window | Tempered Glass |
| Compatible Liquid Coolers | H60, H100i, H115i, H150i (All Series) |
| Case Warranty | 2 Year |
| Internal 3.5" Drive Bays | 2 |
| Internal 2.5" Drive Bays | 4 |
| Maximum CPU Cooler Height | 180mm |
| Maximum PSU Length | 225mm |
| Case Front IO | (1x) USB 3.1 Type-C, (2x) USB 3.0, (1x) Audio in/out |
| Maximum GPU Length | 400mm |
| Weight | 13.39kg |
| Case Expansion Slots | 4 Horizontal |
| Case Power Supply | ATX |
| Radiator Support - Top | 360mm, 280mm, 240mm |
|---|---|
| Radiator Support - Front | None |
| Radiator Support - Bottom | 360mm, 280mm, 240mm |
| Radiator Support - Side | 240mm |
| Radiator Support - Rear | 120mm |
| Fan Support - Top | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Fan Support - Front | None |
| Fan Support - Bottom | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Fan Support - Side | 2x 120mm |
| Fan Support - Rear | 1x 120mm |
| Front IO Motherboard Connections | 1x HD Audio; 1x USB 3.2 Gen1; 1x USB-3.2 Gen2 Type-E; 1x F_PANEL |
| Reverse Connector Motherboard Support | Yes |
| Included Fans | No Fans Included |
| Dust Filtration | Yes |
| Cable Routing Space | 106mm |
| RapidRoute Included | Compatible (Sold Separately) |
| Left Side Panel | Tempered Glass |
| Right Side Panel | Mesh |
| Vertical Mount Support | Supported (Vertical Mount Kit Sold Separately) |








