Zestaw startowy do wentylatora PWM 120 mm iCUE LINK LX120 RGB
Wzbogać swój zestaw o fantastyczny przepływ powietrza i podświetlenie dzięki wentylatorom CORSAIR iCUE LINK LX120 RGB z dwiema pętlami podświetlenia i z uproszczoną łącznością iCUE LINK.
Zalety
Zalety
- 18 diod RGB LED na wentylator rozmieszczonych na podwójnych pętlach oświetlenia
- Dołączony koncentrator systemowy iCUE LINK
- Technologia AirGuide do skoncentrowanego chłodzenia
- Łożysko z magnetyczną kopułą minimalizujące hałas
Current price: 1529,00 SEK
Color
Czarny
Biały
Kolor:
Liczba wentylatorów w zestawie
Dual Pack
Zestaw pojedynczy
Zestaw potrójny
Fan Size
140 mm x 25 mm
120 mm x 25 mm
WIĘCEJ OPCJI
Features
Produkt obsługujący iCUE
Oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala zmienić sprzęt w spójnie działający ekosystem, który zapewnia wciągającą grę i intuicyjną kontrolę.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKU: CO-9051026-WW
Current price: 1529,00 SEK
- Przegląd
- Dane techniczne
- Pliki do pobrania
- Przewodniki
- Zawartość opakowania
- Często zadawane pytania

iCUE LINK LX RGB
WYDAJNE WENTYLATORY CHŁODZĄCE
Podwójny pokaz świetlny
Dwie pętle podświetlenia zapewniają zachwycające synchronizowane efekty świetlne RGB.
Ekskluzywny tryb oświetlenia Time Warp
Twórz iluzje optyczne z podświetlenia dzięki oprogramowaniu iCUE LINK
Łożysko z magnetyczną kopułą
Wyjątkowo niski poziom hałasu, niemal bez tarcia.
TECHNOLOGIA CORSAIR AIRGUIDE
Łopatki stojana zapobiegające zawirowaniom za łopatką wentylatora formują strumień powietrza w kształt cienkiego stożka, zwiększając efektywność chłodzenia w roli wentylatora obudowy lub optymalizując rozpraszanie ciepła w roli wentylatora radiatora.
DZIAŁA W TWOIM STYLU
INTELIGENTNY EKOSYSTEM KOMPONENTÓW iCUE LINK
KONIEC Z UCIĄŻLIWĄ ROBOTĄ
WEŹ ŚRUBY QUICKTURN W OBROTY
Śruby CORSAIR QuikTurn wystarczy przekręcić raz. Przekonaj się, jak wygodne może być instalowanie wentylatorów — są solidne i bezpieczne jak tradycyjne śruby, ale wyjątkowo przyjemne w użyciu. Szczególnie, gdy w zestawie musisz wykorzystać ich 20 lub więcej.
PIĘCIOLETNIA GWARANCJA
POMOC TECHNICZNA ŚWIATOWEJ KLASY
Nasza wielokrotnie nagradzana obsługa umożliwia beztroskie korzystanie z zakupionego sprzętu.
| WYMIARY | SPOSÓB STEROWANIA |
| 120 mm x 25 mm | PWM |
| CIŚNIENIE STATYCZNE | PRZEPŁYW POWIETRZA (MAKS.) |
| 0,13–5,22 mm H₂0 | 16,56–118,76 m3/h |
| ZAKRES OBR./MIN | POZIOM HAŁASU (MIN) |
| 400–2400 | 10–36 dBA |
Dane techniczne
| Weight | 0.759kg |
|---|---|
| Fan Airflow | 9.75 - 69.9 CFM |
| Fan Model | LX SERIES |
| Flow Type | STATIC PRESSURE |
| LINK Compatibility | RGB |
| Fan Static Pressure | 0.13 - 5.22 mm-H20 |
| Speed | 400 - 2400 RPM ±10% |
| Sound Level | 10 - 36 dBA |
|---|---|
| PWM Control | Yes |
| Power Draw | 0.40A |
| Package Quantity | 3 |
| LED Color | RGB |
| Fan Size | 120mm x 25mm |
| Bearing Type | Magnetic Dome |







