KEN je toetsenbord
TECHNISCHE SPECIFICATIES
AXON HYPER-PROCESSING-TECHNOLOGIE
UW TOETSENBORD INSTELLEN
VERBINDING MAKEN MET DE SONY PLAYSTATION
BEDRIJFSMODI
OVERZICHT VAN DE HARDWARE
FABRIEKSINSTELLINGEN HERSTELLEN
PLAYSTATION-MODUS
BIOS-MODUS
AUTEURSRECHT / JURIDISCHE INFORMATIE
KEN je toetsenbord
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| SPECIAL | BESCHRIJVING |
| Behuizing | 96% |
| Bovenklep | Aluminiumplaat |
| LCD-scherm | 1,9 inch, 320 x 170 pixels, IPS |
| Onder | Plastic |
| Geluidsabsorberend schuim | PORON |
| Case Foam | Siliconen |
| Palmsteun | Magnetische, dempende polssteun |
| kleurstelling | Zwart |
| Toetskapjes | PBT dubbel spuitgietwerk (BR-, SP- en ES-uitvoering is van geverfd ABS) |
| Achtergrondverlichting | Afzonderlijk verlicht met leds en per toets programmeerbaar |
| LED-kleur | RGB |
| Sleutelschakelaars | CORSAIR MGX Hyperdrive Hall-effect-toetsschakelaars met vooraf aangebrachte smering |
| Connectiviteit | USB 3.0 Type A |
| Matrix | Volledige toetsenoverloop (NKRO) met 100% anti-ghosting |
| USB-rapportfrequentie | Hyper-polling tot 8.000 Hz met CORSAIR AXON |
| Profielen | 5 (1 ingebouwd, 4 op WEB HUB) |
| Mediabeheer | Sneltoetsen / Draaiknop |
| Spelmodus | Sneltoets*1 |
| Helderheidsregeling | Sneltoetsen / Draaiknop |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Plug-and-play-bediening | Ja |
| Compatibiliteit met consoles | Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, 5 |
| Kabel | 1,8 m, afneembare gevlochten Type-C-kabel |
| Afmetingen | 388 (L) x 141 (B) x 43 (H) mm |
| Gewicht | 1,095 kg |
| Garantie | Twee jaar – De lokale regelgeving is van toepassing |
AXON HYPER-PROCESSING-TECHNOLOGIE
CORSAIR AXON biedt een krachtige en responsieve toetsenbordervaring met:
UW TOETSENBORD INSTELLEN
Sluit het toetsenbord via een USB-kabel aan op een vrije USB 3.0 Type-A-poort of een hogere versie op een compatibel apparaat, zoals:
| Windows® pc | Apple Mac® |
Microsoft Xbox One* Microsoft Xbox Series X | S* |
Sony PlayStation 4** Sony PlayStation 5** |
VERBINDING MAKEN MET DE SONY PLAYSTATION
Het toetsenbord beschikt ook over een speciale modus voor ondersteuning van de Sony PlayStation 4 en 5, die via een sneltoets kan worden geactiveerd.
| SNELKOPPELING | FUNCTIE | INDICATIE |
| FN+ |
Schakel over naar PlayStation-modus | |
| FN+ |
Schakel terug naar de standaardmodus |
OPMERKING: De beschikbare functies kunnen beperkt zijn, afhankelijk van de ondersteuning door de spelconsole en de toepassing.
BEDRIJFSMODI
Het toetsenbord beschikt over twee bedieningsmodi:
| FUNCTIE | HARDWARE MODE | CORSAIR WEB HUB |
| Opslag & Profielen | 8 MB voor meer profielen | 8 MB voor meer profielen |
| Nieuwe profielen aanmaken | n.v.t. | Ja |
| Lichteffecten creëren | n.v.t. | Ja |
| Toetsen toewijzen | Ja | Ja |
| Maximaal aantal verlichtingslagen | n.v.t. | 5 |
OVERZICHT VAN DE HARDWARE
FN-SNELTOETSEN VERLICHTINGSINDICATOR
Wanneer u op de FN-toets drukt, gaat alle verlichting tijdelijk uit, behalve bij toetsen waaraan secundaire functies en macro’s zijn toegewezen; bij deze toetsen blijft de achtergrondverlichting ingeschakeld.
De kleurindicatie voor het profiel dat momenteel in gebruik is, heeft voorrang op de verlichting van de FN-sneltoetsen.
FUNCTIE VAN DE SPELMODUSKNOP (A)
Schakel de voor gaming geoptimaliseerde instellingen in met de Game Mode-knop.
Herinnering: Schakel de gamemodus IN VOORDAT je begint met spelen om een wachttijd van 1 seconde te voorkomen.
| FUNCTIE | OPMERKING | |
| Standaardmodus (spelmodus uitgeschakeld) |
Spelmodus uitgeschakeld:
|
Fabrieksinstellingen |
| Spelmodus aan |
Spelmodus aan:
|
Kan worden aangepast in CORSAIR WEB HUB |
INSTELLINGEN VOOR HARDWARE-ACTIVERING
Instelling van de bediening (beschikbaar in het scherm en in de app)
Voor een optimale nauwkeurigheid ligt het aanbevolen bereik tussen 0,3 mm en 3,6 mm. Als de activeringsafstand buiten dit bereik wordt ingesteld, kan dit leiden tot een hogere gevoeligheid en een verminderde consistentie van het effect.
HANDMATIGE KALIBRATIEMODUS
ELGATO STREAM DECK
Zodra de Elgato-software op uw computer is geïnstalleerd en gestart, maakt deze automatisch verbinding met het toetsenbord en start VSD op, waardoor de vijf G-toetsen en de Elgato-toetsen die aan het toetsenbord zijn gekoppeld, worden geactiveerd, allemaal met hun bijbehorende standaardfuncties.
Als dit niet automatisch gebeurt, kunt u uw apparaat selecteren in het vervolgkeuzemenu in de linkerbovenhoek.
Ga naar de volgende link om de software te downloaden voor het beheer van het geïntegreerde Stream Deck: https://www.elgato.com/s/downloads
STANDAARD SNELTOETSEN
Tenzij anders vermeld, gaan alle onderstaande functies ervan uit dat de FN-toets ingedrukt wordt gehouden en dat de actie wordt geactiveerd zodra de toets wordt ingedrukt.
Standaard sneltoets, met afbeeldingen.
| SNELKOPPELING | FUNCTIE |
| FN + F1 | Scroll Lock |
| FN + F2 | Profiel |
| FN + F3 | Afname helderheid |
| FN + F4 | De helderheid verhogen |
| FN + F5 | Stop het nummer |
| FN + F6 | Vorige nummer |
| FN + F7 | Afspelen / pauzeren |
| FN + F8 | Volgend nummer |
| FN + F12 | Kiesmodus |
| FN + M | Ga naar de modus voor het opnemen van macro's |
| FN + Enter | Actie op het scherm |
| FN + Links | Scherm links |
| FN + Rechts | Scherm rechts |
| FN + Win | Winstvergrendeling |
| FN + Win gedurende 5 seconden. | PS-modus |
| FN + R-Shift | Flash Tap |
| FN + F9 | Geluid uit |
| FN + F10 | Volume zachter |
| FN + F11 | Volume verhogen |
| FN + P | Pauze |
| FN + 7 (numeriek toetsenbord) | Home |
| FN + 1 (numeriek toetsenbord) | Einde |
| FN + 9 (numeriek toetsenbord) | PgUp |
| FN + 3 (numeriek toetsenbord) | PgDn |
| FN + 0 (numeriek toetsenbord) | Invoegen |
| FN + Stream Deck-starttoets | Copilot-sleutel |
MACRO-OPNAME / NOTITIES WISSEN
SNELTOETSEN VOOR VERLICHTING
| SNELKOPPELING | LICHTEFFECT |
| FN + ` | Huidige verlichting van het HW-profiel |
| FN + 1 | Horizon |
| FN + 2 | Aquarel |
| FN + 3 | Spiraalregenboog |
| FN + 4 | Rainbow Wave |
| FN + 5 | Type verlichtingsknop (willekeurige kleur) |
| FN + 6 | Type Lighting Ripple (willekeurige kleur) |
| FN + 7 | Kleurwisseling (willekeurige kleurvolgorde) |
| FN + 8 | Color Pulse (willekeurige kleurvolgorde) |
| FN + 9 | Color Wave (willekeurige kleurvolgorde) |
| FN + 0 | Vaste kleur |
| FN + - | De snelheid van het effect verminderen |
| FN + = | De snelheid van het effect verhogen |
| FN + [ | Effect naar links draaien |
| FN + ] | Effect naar rechts draaien |
FABRIEKSINSTELLINGEN HERSTELLEN
Houd de ESC-toets twee seconden ingedrukt terwijl het apparaat is aangesloten om de profielen in het interne geheugen te wissen en de fabrieksinstellingen te herstellen.
PLAYSTATION-MODUS
In de compatibiliteitsmodus is de uitvoer beperkt tot:
Het werkelijke polling-interval kan afwijken van de ingestelde waarde vanwege beperkingen van de PS USB-interface.
BIOS-MODUS
In de BIOS-modus is de uitvoer beperkt tot:
AUTEURSRECHT / JURIDISCHE INFORMATIE
© 2025-2026 CORSAIR MEMORY, Inc. Alle rechten voorbehouden. CORSAIR en het zeillogo zijn geregistreerde handelsmerken van CORSAIR in de Verenigde Staten en/of andere landen. Alle andere handelsmerken zijn eigendom van hun respectieve eigenaren. Het product kan enigszins afwijken van de afgebeelde producten.