Pełna obsługa naciśnięć kilku klawiszy (NKRO) i stuprocentowy anti-ghosting
Niezależnie od tego, jak szybko działasz w grze, każde naciśnięcie klawisza jest rejestrowane.
Oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala zmienić sprzęt w spójnie działający ekosystem, który zapewnia wciągającą grę i intuicyjną kontrolę.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rozświetl biurko intensywnym podświetleniem RGB.
Programowanie przy użyciu oprogramowania CORSAIR iCUE
Sterowanie efektownym, dynamicznym podświetleniem RGB, programowanie zaawansowanych makr i pełna synchronizacja oświetlenia z kompatybilnymi produktami CORSAIR, w tym układem chłodzenia, wentylatorami oraz urządzeniami peryferyjnymi. Podczas korzystania z gier zintegrowanych z oprogramowaniem iCUE podświetlenie RGB dynamicznie reaguje na działania i zdarzenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu gra staje się jeszcze bardziej wciągająca.
Dostępne są różne profile podświetlenia do wyboru.
Rain
Water Color
Visor
Color Pulse
Rainbow
Klawiatura CHERRY MV jest inna niż wszystkie — jej przezroczysty korpus umożliwia lepsze rozpraszanie światła, więc eksponuje cały blask podświetlenia CORSAIR iCUE RGB.
Osiem prowadnic przełączników klawiszy CHERRY MV zapewnia stabilne naciśnięcia, natomiast płynna, liniowa aktywacja i szybki reset oznaczają precyzję, skuteczność oraz wygodę podczas gry.
Konstrukcja ze szczotkowanego, anodowanego na czarno aluminium prezentuje się elegancko i nowocześnie oraz sprawdza w boju przez wiele lat.
| Keyboard CUE Software | Supported in iCUE |
|---|---|
| Media and Volume Controls | FN Shortcuts |
| Keyboard Size | Full Size |
| Keyboard Report Rate | 1000Hz |
| Keyboard Type Size | K60 |
| Adjustable Height | Yes |
| Wired Connectivity | USB 3.0 or 3.1 Type-A |
| Keyboard Connectivity | Wired |
| Keyboard Cable Material | Tangle-free rubber |
| WIN Lock | FN Shortcut |
|---|---|
| Media Keys | FN Shortcuts |
| Key Rollover | Full Key (NKRO) with 100% Anti-Ghosting |
| Keyboard Matrix | 104 Keys |
| Key Switches | CHERRY VIOLA |
| Keyboard Layout | NA (North America) |
| Keyboard Warranty | 90 Days |
| Keyboard Compatibility | PC with USB 3.0 Type-A port|Windows® 10 or macOS® 10.15|Internet connection for iCUE software download |
| Weight | 1.17kg |
| Keyboard CUE Software | Supported in iCUE |
|---|---|
| Media and Volume Controls | FN Shortcuts |
| Keyboard Size | Full Size |
| Keyboard Report Rate | 1000Hz |
| Keyboard Type Size | K60 |
| Adjustable Height | Yes |
| Wired Connectivity | USB 3.0 or 3.1 Type-A |
| Keyboard Connectivity | Wired |
| Keyboard Cable Material | Tangle-free rubber |
| WIN Lock | FN Shortcut |
|---|---|
| Media Keys | FN Shortcuts |
| Key Rollover | Full Key (NKRO) with 100% Anti-Ghosting |
| Keyboard Matrix | 104 Keys |
| Key Switches | CHERRY VIOLA |
| Keyboard Layout | NA (North America) |
| Keyboard Warranty | 90 Days |
| Keyboard Compatibility | PC with USB 3.0 Type-A port|Windows® 10 or macOS® 10.15|Internet connection for iCUE software download |
| Weight | 1.17kg |