90-DAY WARRANTY
WORLD-CLASS SUPPORT
Our award-winning service means you can enjoy your gear worry-free.
Программное обеспечение CORSAIR iCUE объединяет все настройки, превращая вашу игровую станцию в цельную экосистему с эффектом полного погружения и интуитивно понятным управлением.УЗНАТЬ БОЛЬШЕ
Мы подходим к восстановлению по-другому — заботимся о нашей планете.УЗНАТЬ БОЛЬШЕ
УСИЛИЕ НАЖАТИЯ
45 г
СРОК СЛУЖБЫ (КОЛИЧЕСТВО НАЖАТИЙ)
70 МЛН
ОЩУЩЕНИЯ
ЛИНЕЙНОСТЬ
АКУСТИЧЕСКИЙ ПРОФИЛЬ
ТИХИЙ
ТОЧКА СРАБАТЫВАНИЯ
1,9 мм
ОБЩИЙ ХОД
4,0 мм
СТЕРЖЕНЬ КОЛПАЧКА КЛАВИШИ
MX (КРЕСТ)
СМАЗКА
ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ СМАЗКА
Our award-winning service means you can enjoy your gear worry-free.
| Keyboard CUE Software | Supported in iCUE |
|---|---|
| Media and Volume Controls | Yes |
| Keyboard Size | Compact |
| Keyboard Report Rate | 1000Hz |
| Onboard Profiles | 4 |
| Adjustable Height | Yes |
| Battery Charging | USB to Computer |
| Keyboard Battery Type | Rechargeable Lithium-Ion |
| Keyboard Battery Life | Up to 266 hours with LEDs off |
| Wired Connectivity | USB 3.0 or 3.1 Type-A |
|---|---|
| Keyboard Cable Material | Braided |
| WIN Lock | Yes |
| Key Rollover | Full Key (NKRO) with 100% Anti-Ghosting |
| Key Switches | CORSAIR MLX Red |
| Keyboard Layout | NA (North America) |
| Keyboard Warranty | 90 Days |
| Weight | 1.3kg |
| Keyboard CUE Software | Supported in iCUE |
|---|---|
| Media and Volume Controls | Yes |
| Keyboard Size | Compact |
| Keyboard Report Rate | 1000Hz |
| Onboard Profiles | 4 |
| Adjustable Height | Yes |
| Battery Charging | USB to Computer |
| Keyboard Battery Type | Rechargeable Lithium-Ion |
| Keyboard Battery Life | Up to 266 hours with LEDs off |
| Wired Connectivity | USB 3.0 or 3.1 Type-A |
|---|---|
| Keyboard Cable Material | Braided |
| WIN Lock | Yes |
| Key Rollover | Full Key (NKRO) with 100% Anti-Ghosting |
| Key Switches | CORSAIR MLX Red |
| Keyboard Layout | NA (North America) |
| Keyboard Warranty | 90 Days |
| Weight | 1.3kg |