PORTAR OCH ANSLUTNINGAR
MODERNA ANSLUTNINGSMÖJLIGHETER
Sensorbelysning för I/O-panelen på baksidan i kombination med ett flertal olika avancerade anslutningsalternativ.
MER ATT ÖVERVÄGA
VIRTUOSO RGB WIRELESS XT High-Fidelity Gaming Headset — Slate
Spara80,00 US$
M75 WIRELESS Lightweight RGB Gaming Mouse, Black
Spara60,00 US$

Skanna QR-koden ovan för att förhandsgranska CORSAIR ONE i500 i din egna miljö.
Kompatibel med iOS-enheter som stöder ARKit och Android-enheter som stöder ARCore.
kompakt design
Kompakt behöver inte betyda lägre prestanda. Det här är CORSAIR ONE i500 PC – ingenjörskonst på hög nivå som består av innovativa och prisbelönta CORSAIR-komponenter för kreatörer, spelare och alla som arbetar med datorer.
Anpassningsbar frontpanelsbelysning och minnes- och lagringsmöjligheter som är enkla att uppgradera ger dig ett system som är lika unikt som du. CORSAIR ONE i500 är nyckeln till framtiden.

CPU

GPU
Minne
Lagring



Sensorbelysning för I/O-panelen på baksidan i kombination med ett flertal olika avancerade anslutningsalternativ.

Anslut upp till 6 monitorer
| Material | CORSAIR ONE Black |
|---|---|
| External Connections | FRONT: 2x USB 3.1 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Combo Headphone/Mic; REAR: 4x USB 2.0, 3x USB 3.2 Gen2 Type A, 1x USB 3.2 Gen2x2 Type C, 7.1 Audio, |
| Power Supply | 1000W SFX 80 PLUS Gold |
| Storage | 2TB NVMe SSD |
| Secondary Storage | None |
| System Cooling | Liquid CPU/GPU |
| Motherboard | B760 |
| Networking | 2.5G Ethernet, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|---|
| CPU | Intel Core i9-14900K |
| DRAM | 64GB (2x32GB) DDR5-6000 |
| Form Factor | Micro-ATX |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Warranty | 2 Year |
| Weight | 9.602kg |