Air Series™ SP120 LED White High Static Pressure 120mm Fan
CORSAIR Air Series™ LED high static pressure PC case fans combine high pressure air delivery with striking LED lighting. They’re quieter than standard case fans, and help you finish your system with a dramatic look.
BUILD IT BETTER
BUILD IT BETTER
SKU: CO-9050020-WW
- 기술 사양
- 다운로드
- 가이드
- 포장 내용물
기술 사양
| Weight | 0.15kg |
|---|---|
| Fan Airflow | 57.24 CFM |
| Fan Model | SP Series |
| Flow Type | STATIC PRESSURE |
| LINK Compatibility | None |
| Fan Static Pressure | 1.46 mm-H2O |
| Speed | 1650 RPM |
| Sound Level | 26.4 dBA |
| PWM Control | No |
|---|---|
| Power Draw | 0.26 A |
| Package Quantity | 1 |
| Operating Voltage | 7V - 12V |
| LED Color | WHITE |
| Fan Size | 120mm x 25mm |
| Bearing Type | Sleeve |
| Fan Warranty | 2 Year |