null
ML120 120mm PWM Premium Magnetic Levitation Fan — Twin Pack
CORSAIR ML120 delivers unrivaled performance and silence by utilizing magnetic levitation technology and custom rotor design. The innovative design provides both high static pressure and high air flow.
SKU: CO-9050039-WW
- 개요
- 기술 사양
- 다운로드
- 가이드
- 포장 내용물
기술 사양
| Weight | .414kg |
|---|---|
| Fan Airflow | 75 CFM |
| Fan Model | ML Series |
| Flow Type | STATIC PRESSURE |
| LINK Compatibility | None |
| Fan Static Pressure | 0.2 - 4.2 mm-H2O |
| Speed | 400 - 2400 RPM |
| Sound Level | 37 dBA |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Power Draw | 0.219 A |
| Package Quantity | 1 |
| Operating Voltage | 10.8V - 13.2V |
| LED Color | None |
| Fan Size | 120mm x 25mm |
| Bearing Type | Magnetic Levitation |
| Fan Warranty | 5 Year |
