CX Series™ CX650 — 650瓦80 PLUS® Bronze认证ATX PSU (EU)
CX Series电源单元以具有竞争力的价格点提供80 PLUS Bronze效率,配上黑色电缆套管和连接器,以及温控120mm风扇。
PSU Wattage
SKU: CP-9020122-EU
- 技术规格
- 下载
- 指南
- 包装内容物
技术规格
| EPS Connector | 1 |
|---|---|
| SATA Connector | 6 |
| Fan Bearing Technology | Rifle Bearing |
| Dimensions | 150mm x 86mm x 140mm |
| Modular | No |
| PSU Compatibility | ATX12V v2.4 and EPS12V 2.92 standards |
| Cable Type | Sleeved |
| PCIe Connector | 2 |
| Zero RPM Mode | No |
| PSU Form Factor | ATX |
| Single Multiple 12V Rail Toggl | No |
|---|---|
| Multi GPU Ready | No |
| Fan Size MM | 140mm |
| Continuous Power W | 650 Watts |
| ATX Connector | 1 |
| ATX12V Version | v2.4 |
| MTBF Hours | 100,000 hours |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Warranty | 5 Years |
| Weight | 2.4kg |